Antika alım satım hizmeti vermekte olan firmamız satmak istediğiniz ürünler için ücretsiz ekspertiz hizmeti vermektedir. Hizmet kapsamında, antika eşyalarınız firmamız tarafından satın almaya uygun görüldüğü takdirde, satın alma bedeli tarafınıza bildirilir. Belirttiğimiz bedel tarafımızca satın alma bedelidir. Ücretsiz ekspertiz hizmetinden yararlanmak isteyen müşterilerimiz ürünlerin fotoğraflarını sitemiz ya da Whatsapp üzerinden göndererek fiyat talep edebilir.

 

  • Fotoğrafını gönderdiğiniz ürün/ürünler için Antik LXI firmamızın fiyat teklifi (…) ₺’dir:

Bu mesaj fotoğraf gönderen müşterilerimizin satmak istedikleri ürünler için ödemeyi ön gördüğümüz yaklaşık fiyattır. Ürünler fotoğraf ile görüldüğü için fiyat netliği bulunmamaktadır. Son fiyat ve anlaşma antika eşyanın yakından incelenmesi sonucunda uzman yöneticilerimiz tarafından satıcıya iletilir ve anlaşma sağlanır ise ödeme nakit olarak gerçekleşir. Hemen ürün göndermek için buraya tıklayınız.

 

  • Maalesef ürününüz Antik LXI tarafından satın alınmaya uygun değildir:

Antika eşyalarınızın fotoğraflarını tarafımıza gönderdikten sonra antika eşyalarınız firmamız tarafından değerlendirilebilecek ürünler değildir demektir. Bunun birkaç nedeni olabilir. Ürün antika değildir, benzer ürünlerden stoklarımızda vardır veya fiyat beklentiniz piyasa değerinin oldukça üstündedir.

 

Not: Antika alım konularında şirketimizin satın almaya uygun görmediği ürünler için satıcılara açıklama yapma zorunluğu bulunmamaktadır. Bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederiz.