Antika alım satım konusunda yılların vermiş olduğu tecrübemizle Türkiye’nin her bölgesinde müşteri ağımız bulunmaktadır. Bu bağlamda teknolojiyi verdiğimiz hizmetlerde sonuna kadar kullanarak müşterilerimize kolaylık sağlamaktayız. Bunun için web sitemiz veya Whatsapp, Facebook gibi hızlıca iletişim kurulabilecek yöntemlerle yolladınız ürün resimlerinin değerlendirmelerini yapıp çok kısa bir sürede olumlu olumsuz müşterilerimize dönüş sağlamaktayız. Elinizdeki Antika ya da eski eşyalarınızın değerini fiyatlarını bilmek içinde hiçbir ücret talep etmiyoruz.

 

Her insan elindeki ürünü gayet doğal olarak en doğru değerinde satmak isteyecektir. Hal böyle olunca da sizler sahip olduğunuz kıymetli eşyaları kendinizce gerçek ederine satmak isteyeceksiniz. Tabi burada değerinin üzerinde satmak isteyen birçok kişiye de dikkat çekmek gerekmektedir. Çünkü bir ürün için piyasada bir değer söz konusudur. Bu değeri ise, ilgili iş her ne ise o konuda ehil kişiler ortaya koyabilir.

 

İnceleme konusunun değerli eşya ve geçmişe tanıklık eden tarihi bir nesne olduğundan dolayı, bu ederin hesaplayacak kişiler de antikacılardır. Bu eşyalara paha biçmek isteyen kişilerin, bize ulaşması yeterlidir. İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşırsanız, elinizdeki nesneler her ne ise en doğru değeri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken bir önemli nokta ise, ürünün imitasyon vs. olmamasıdır. Bu tarz bir durumla karşı karşıya kalmamak için gerçek manada profesyonel bir firma ile çalışmak çok önemli bir husustur.

 

Daha detaylı bilgi alabilmek için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.